Російський корабель йди нах*й!

Ніякі послуги не надаються але ви можете вибрати мову!!!

Установка Віндовс ХР у Києві

Віндовс ХР- стара операційна система, перевстановлення та встановлення якої затребувана на слабких комп'ютерах, а таких у Вишневому, Софіївській Борщагівці, Чайці, Петровському все ще 20-30% працюючих під управлінням Віндовс, тому Black Cat Service надається установка Віндовс ХР в Києві на ноутбук, моноблок, системний блок, нетбук.

Чистка ноутбука від пилу Київ, заміна термопасти

Black Cat Service поряд з інсталяцією Windows надає таку послугу як — чищення ноутбука від пилу та заміна термопасти у Києві, Софіївській Борщагівці, Петрівському, Вишневому, Чайці за ціною 450грн за ноутбук, комп'ютер, моноблок, системний блок чи нетбук. АКЦІЯ! Установка Віндовс 7, програм, драйверів та чищення ноутбука від пилу із заміною термопасти та викликом майстра додому у Києві, Вишневому, Петрівському, Софіївській Борщагівці — 600грн. Чищення ноутбука від пилу, а також моноблока, комп'ютера, нетбука допомагають забезпечити процесору, відеокарті та іншим комплектуючим ноутбука нормальне охолодження і запобігти їх виходу з ладу внаслідок перегріву, а також зниження температури чіпів позитивно позначається на їх продуктивності, дозволяючи працювати процесору і відеокарті на 100%.

Налаштування роутера, локальної мережі

Black Cat Service надає послуги прокладання локальних мереж, налаштування та прошивки роутерів, переобжиму конекторів RJ-45 та інші. Детальну інформацію можна отримати за номером +380688888888.

Ремонт, модернізація, збирання комп'ютера на замовлення

Складання комп'ютера на замовлення складає 600грн і включає підбір комплектуючих, складання комп'ютера та установку Windows у Вишневому, Петрівському, Софіївській Борщагівці, Чайці.

 • УВАГА! Калькулятор не враховує індивідуальних знижок на кількості

  Вартість послуг:

  0 грн.  Введіть кількість комп'ютерів:


  У вартість включено: встановлення драйверів, встановлення програм, підключення принтера, відновлення даних та налаштування мережі

  У вартість включено: заміну термопасти, чищення ноутбука або комп'ютера від пилу.

  У вартість включено: налаштування роутера, відключення комп'ютера до роутера, налаштування мережного принтера
  У вартість не входить: прокладання кабелю, монтаж розеток та інші послуги

  Вказано мінімальну вартість, реальна вартість залежатиме від технічного завдання

  У вартість входить базовий пошук несправності в обладнанні комп'ютера та по можливості усунення, в інших випадках вартість індивідуальна

  У вартість включено: підбір компонентів, збирання, купівля компонентів здійснюється замовником

  Вартість залежить від поломки

  У вартість входить: налаштування підключення принтера до комп'ютера
  Заправка та заміна картриджів не проводиться!
  Ремонт принтера не виконується!

Copyright by Black Cat Service

+38 (068) 88 88 888

+38 (068) 88 88 888